Spektaklis vaikams MERGAITĖ SU DEGTUKAIS

Rugpjūčio 2 d. 17.00 val.
Eglės sanatorija
H. K. Andersenas
„Mergaitė su degtukais“

Spektaklis vaikams
(Spektaklio metu aktorius bendrauja su vaikais keliomis kalbomis, tad visi mažieji žiūrovai gali suprasti.)

vinokuras
Režisierius ir atlikėjas – Arkadijus Vinokuras (Švedija, Lietuva), garsus teatro ir judesio meno aktorius, pedagogas, žurnalistas ir rašytojas. Dirbo Švedijos Karališkoje Operoje, Stokholmo miesto teatre, Amsterdamo eksperimentiniame teatre Milki Vej, Šiuolaikinio šokių teatro pastatymuose Stokholme. Švedijos Karališkajame dramos teatre vaidino spektaklyje Meistras ir Margarita, kurį kūrė vienas garsiausių Rusijos režisierių Jurijus Liubimovas (Tagankos teatras).

Taip pat, kaip cirko artistas Arkadijus Vinokuras dirbo žymiausiame Skandinavijos cirke „Circus Scott“, „Cirkus Moira Orphey“ (Italija) bei Jurijaus Nikulino asmeniniu kvietimu – Maskvos Cirke.
Apie spektaklį:
„Danijos ambasados prašymu, sukūriau H.K. Anderseno alter ego. Būdamas ir vaikų teatro pedagogu, pritaikiau pasirodymą mokykloms. Jis vadinasi „Misterio Arkado pasakos: H. K. Anderseno „Mergaitė su degtukais“. Vaikai mato, kaip jų akyse Misteris Arkadas virsta H. K. Andersenu. Visas pasakojimas vyksta magijos pagalba: rankose atsiranda sniegas, ugnis, gėlės ir taip toliau. Ir ne tik. Visi vaikai salėje (nesvarbus kiekis) dalyvauja pasakos kūrime. Jie virsta praeiviais, medžiais, šalčiu, pūga. Jie virsta choru (dalinu vaikus į tris dalis). Pasakojimo metu vyksta diskusija apie rūpestį kitiems, užuojautą. Pvz. pasak Vilniaus M. Daukšos mokyklos mokytojų, pasirodymas sužavėjo ir vaikus, ir mokytojus. Po pasirodymo toliau kalbame apie tai, kas vaikų supratimu yra svarbiausia pasakos žinia.”

Bilietų kaina 6 EUR (vaikams iki 5 metų nemokamai)
Renginio vieta – Eglės sanatorija

Bilietus galima įsigyti:
parduotuvėje „Maxima“ (Čiurlionio g.), SPA VILNIUS Druskininkai, EGLĖS sanatorijoje.
Bilietus taip pat galima įsigyti internetu: www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose