V.Gafto ir O.Ostroumovos pektaklis GYVENIMAS DVIEMS

Rugpjūčio 3 d. 19.00 val.
Eglės sanatorija

Spektaklis
„Gyvenimas dviems“

Pastatymas: Teatro agentūra Art – partner XXI
Režisierius: Valentinas Gaftas, Olga Ostroumova
Muzikinis apipavidalinimas: Olga Ostroumova
Vaidina: Olga Ostroumova, Valentinas Gaftas

Spektaklio trukmė: 1 val. 50 min. be pertraukos.

Jiems dviems tenka daugiau negu 70 suvaidintų vaidmenų teatre, dviems – daugiau nei 180 rolių kine ir padovanota Meilė – už Talentą ir mokėjimą laukti, padovanota Laimė ir kantrybė, juk vienodai Didūs! Tai faktai apie nuostabiausią ir žinomiausią, garbingai ir gražiai gyvenančią teatro pasaulio porą – Liaudies artistus Olgą Ostroumovą ir Valentiną Gaftą. Olga Ostroumova Maskvos Mossoveto aktorė, Valentinas Gaftas vaidina Sovremenniko teatre.

gaftai

Jie atrado savo meilę brandžiame amžiuje – už tai abu dėkingi likimui. Šeimyniniam Gafto ir Ostroumovos duetui jau penkiolika metų. Susipažino aktoriai vaidindami filme „Garažas“ prieš daugiau nei trisdešimt metų. Jie pajuto vienas kitam simpatiją. Sekantis susitikimas pakeitė jų abiejų likimus. Valentinas Gaftas prisipažįsta, kad Olga jį sužavėjo natūralumu, paprastumu ir nuoširdumu.

Valentinas Gaftas – išties liaudies ir mylimas artistas, kuriam ūgis ir stotas leido suvaidinti pašėlusius ir garbingus husarus (Eldaro Riazanovo „Apie vargšą husarą užtarkit žodelį“), kariškius, pulkininkus (Piotro Todorovskio „Ankoras, dar ankoras!“), o vaidmenys filmuose „Stebukladariai“, „Dangūs pažadėtieji“… visų ir neišvardinsi, o kiek įstabių, subtilių, protingų vaidmenų teatre!

Valentinas Gaftas dar ir lyrinių eilių autorius, kuriose tiek skonio bei gyvenimo jausmo! Jo įdėmus žvilgsnis jautriai ir atsargiai prisiliečia prie dabarties… O jo įžymiosios epigramos – visada aštrios, visada į dešimtuką!

Olga Ostrumova – pagrindinė „Mossoveto“ teatro aktorė, didelio talento ir ryškaus grožio (kas gi neatsimena pačios simpatiškiausios klasės mergaitės didelėmis, mąsliomis akimis Stanislavo Rostockio filme „Išgyvensim iki pirmadienio“, žvitrios, bebaimės, dieviškos savo moterišku grožiu Ženkos Komelkovos filme „O aušros čia tykios…“, nuostabios, laimingos ir nelaimingos moters filme „Vasilijus ir Vasilisa“, išlepintos profesoriaus dukrelės Eldaro Riazanovo „Garaže“. Olgos Ostroumovos idealas yra Edit Piaf ir Lidija Ruslanova. Ji labai vertina Frederiko Fellini režisūrą, Čaplino vaidybą. Aktorė dievina gamtą, mėgsta memuaristinę literatūrą, klasikinę muziką.

Tik tokia aktorė, tokio ryškumo, nuoširdi ir dvasinga, gali taip skaityti Marinos Cvetajevos, Anos Achmatovos, Vladimiro Vysockio poeziją – būtent todėl, kad Meilė nulėmė jų Visų gyvenimus! Ji žino, apie ką rašė poetai: apie save, apie ją, apie mus su Jumis!

GAFTAI

Spektaklis „Gyvenimas dviems“ kupinas jaudinančių prisiminimų. Čia skambės ištraukos iš Annos Achmatovos, Marinos Cvetajevos, Vladimiro Vysockio, Valentino Gafto kūrybos.

Spektaklis orginalo kalba, prieš renginį bus pateikta vertimo santrauka.

Bilietų kainos: 35, 50 EUR.
Bilietus galima įsigyti parduotuvėje „Maxima“ (Čiurlionio g.), SPA VILNIUS Druskininkai, EGLĖS sanatorijoje.
Bilietus galima įsigyti internetu: http://www.bilietai.lt/lt/event/26324 ir bilietai.lt kasose.