Sergejaus Makoveckio monospektaklis NEATSITIKTINIS SUSITIKIMAS

Liepos 26 d. 19.00 val.
Eglės sanatorija
Sergejaus Makoveckio monospektaklis
„Neatsitiktinis susitikimas”

Sergejus Makoveckis – nusipelnęs Rusijos liaudies artistas, daugiau nei keturiasdešimties apdovanojimų, tarp kurių premijos “Nikė” ir “Auksinis Erelis”, Gran Pri “Auksinis Liūtas”, Čikagos kino festivalio premija už geriausią vyro vaidmenį filme “Gyvenimas ir likimas”, “Geriausias dramatinis Europos aktorius” ir kitos.
Sergejus Makoveckis vaidina svarbiausius vaidmenis ir savo mylimame Maskvos J.Vachtangovo vardo teatre, kuriame jis jau 35 metai.

Makoveckij

„Neatsitiktinis susitikimas“ – tai aktoriaus susitikimas su savo vaikyste, prabėgusia gimtajame Kijeve ir su žmonėmis, suvaidinusiais aktoriaus likime ypač svarbų vaidmenį.
Juk taip svarbu, kad kiekvieno žmogaus gyvenime toks Susitikimas įvyktų. Nepraleistas, nepavėluotas, neatsitiktinis!
Spektaklis „Neatsitiktinis susitikimas“ – tai aktoriaus pagarbos duoklė savo Meistrui, režisieriui Rimui Tuminui ir, žinoma, savo žiūrovams. Jums Sergejus Makoveckis padovanos savo šilumą, gerumą ir talentą.

„Neatsitiktinis susitikimas“ sukurtas remiantis F.Dostojevskio ir A.Čechovo, M.Žvaneckio ir V.Grosmano bei kitų autorių kūryba. (Spektaklis orginalo kalba, prieš renginį bus pateikta vertimo santrauka)

Bilietų kainos: 35 50 EUR.
Bilietus galima įsigyti parduotuvėje „Maxima“ (Čiurlionio g.), SPA VILNIUS Druskininkai, EGLĖS sanatorijoje.
Bilietus taip pat galima įsigyti internetu: http://www.bilietai.lt/lt/event/26323 ir bilietai.lt kasose.