Spektaklis – romansas interjere SAPNAVAU AŠ SODĄ

Liepos 17 d. 19.00 val.
Eglės sanatorija
Jelenos Kamburovos Jubiliejaus proga,
Spektaklis – romansas interjere
„Sapnavau aš sodą…“

KAMBUROVA

I dalies spektaklis be pertraukos, trukmė 1 val. 40 min.
Premjera 2011 m. lapkričio 20 d.
Pjesė – Vadimas Žukas, Jelena Pokorskaja
Idėjos autorė – Jelena Kamburova
Režisierė – Olga Anochina
Vaidina: Jelena Kamburova, Romanas Kalkajevas, Julija Zybceva, Jevgenijus Valcas, Viktorija Tichomirova, Jurijus Sokolovas, Tatjana Pychonina, Aleksandras Kolcovas, Mochamedas Abdel Fatachas, Natalija Selivanenko
Muzikantai: Olegas Sinkinas (fortepijonas), Viačeslavas Golikovas (gitara)
Muzikinis vadovas – Olegas Sinkinas
Dailininkė – Irina Pinova

SODAS
Spektaklio vizija, įkvėpimas ir dvasia – romansas jo natūralioje aplinkoje. A.Čechovo pjesių herojų namų koncertas XX amžiaus sodybos interjere atgimsta Jelenos Kamburovos vadovaujamame Poezijos ir muzikos teatre. Premjera, kuriai buvo ruošiamasi dešimt metų pavadinta „Sapnavau aš sodą…“. Tai pirma Boriso Diterich romanso „Žvaigždės danguje“ eilutė. Ir tai tik vienas iš dvidešimties kamerinės lyrikos šedevrų, skambančių šiame spektaklyje.
Įprastas 1904 metų vasaros rytmetis, svečiai, primenantys Čechovo pjesių herojus, susirenka viloje į koncerto, skirto šeimininkės – varduvininkės garbei, repeticiją. Jie nerūpestingai pramogauja, myli, pavyduliauja, dainuoja romansus ir šansonjetes, šmaikštauja, draugiškai pasišaipydami vieni iš kitų, nekreipdami dėmesio į tolimą karą (tai kažkur ten – Japonijoje…), nepastebėdami, kad prie slenksčio jau – nauja epocha, kuri sunaikins įprastą gyvenimo tvarką, apvers aukštyn kojomis visus jų aukštus siekius ir svajas, sugriaus žavų užmiesčio lizdelio jaukumą, išblaškys juos po visą baltą pasaulį. Pajusti negrįžtamai praeitin iškeliavusią to laikmečio dvasią tiksliausiai už viską padės muzikinis spektaklio audinys. Jame apie dvi dešimtis lyrinių romansų – populiarių ir mažai žinomų, įmantrių ir paprastų, sentimentalių, liūdnų, juokingų.
Spektaklyje „Sapnavau aš sodą“ atliekami romansai: „Elegija“, „Neišeik“, „Ne, nemyliu aš Jūsų“, „Žvaigždės danguje“, „Klausyk“, „Paskutinė meilė“ ir kt.

mail.google.com

Spektaklis rusų k. su lietuviškai subtitrais.

Bilietų kainos: 35, 50 EUR.
Bilietus galima įsigyti parduotuvėje „Maxima“ (Čiurlionio g.), SPA VILNIUS Druskininkai, EGLĖS sanatorijoje.
Bilietus taip pat galima įsigyti internetu: http://www.bilietai.lt/lt/event/26319 ir bilietai.lt kasose.