„Menininkų bendruomenė“, vadovaujama Armėnijos liaudies artisto V. Shahverdyano (Jerevan, Armėnija) – I. T urgenev „Mėnuo kaime“

Konkursinis spektaklis

ZAS_2042

Režisierius – Аrmėnijos liaudies artistas Vage Šachverdianas
Muziką parinko Vage Airapetianas
Dailininkė – Meri Sarkisian
Projekto konsultantas – Armėnijos nusipelniusi meno veikėja Margarita Jachontova
Vaidina:
Arkadijus Islajevas – Jurijus Igitchanianas
Natalija Petrovna, jo žmona – Marijana Mchitarian
Kolia, jų sūnus – Vanuju Atanesianas
Veročka, auklėtoja – Jana Gabrielian
Ana Semionovna, Islajevo mama – Jevgenija Mkrtumian
Lizaveta Bogdanovna – Lija Sarksian
Michailas Rakitinas – Robertas Akopianas
Aleksejus Beliajevas – Ašotas Ter-Metevosianas
Ignatijus Špigelskis – Karenas Džangirovas

„Mėnuo kaime“ – viena iš geriausiai žinomų rusų klasiko Ivano Turgenevo pjesių, kurią šį kartą ėmėsi interpretuoti Armėnijos liaudies artistas Vage Šachverdianas. Šis spektaklis – visų pirma apie meilę.
Michailas Aleksandrovičius Rakitinas jau ketverius metus vieši pas savo draugą Arkadijų Islajevą. Jau ketverius metus Rakitinas įsimylėjęs jo žmoną Nataliją Petrovną ir jau ketverius metus trunka šie išties keisti santykiai, kurie labai primena paties I. Turgenevo bendravimą su Polina Viardo. Jaudinančią devynioliktojo amžiaus vidurio atmosferą padeda kurti muzika ir negrįžtamai prabėgusių laikų poezija – ji šiame spektaklyje tiesiog liejasi, jos posmai skamba romansuose kaip idiliški ir kartu grėsmingi motyvai.
Statant spektaklį dalyvavo kelių Jerevano teatrų aktoriai: Nacionalinio akademinio G. Sundukiano teatro artistai Karenas Džangirovas, Marijana Mchitarjan ir Jevgenija Mkrtumjan, Valstybinio K. Stanislavskio rusų dramos teatro aktoriai Robertas Akopianas ir Jurijus Igitchanianas, eksperimentinio teatro „Goi“ atstovai Jana Gabrielian ir Ašotas Ter-Metevosianas. Be to, spektaklyje vaidina Jerevano konservatorijos docentas Lija Sarkisian ir jaunasis aktorius Vania.
Iš karto po premjeros spektaklis tapo ryškiu įvykiu Jerevano ir visos Armėnijos teatro visuomenėje.

Kaina 30 Lt, 40 Lt, 60 Lt

Spektaklis rusų kalba

SPA Vilnius SANA, K. Dineikos g. 1, Druskininkai

bp